Onaylama Süreci

Kurumsal ikinci elde beklentilerinizin en üst düzeyde karşılandığı Otokarnavali.com Sistemi’ nde aracın alım satımı, doğru ihtiyaç analizinin yapılmasıyla başlayan, aracın sorunsuz ve tüm yasal risklerden arındırılmış teslimatıyla gerçekleştirilen bir süreçtir.

Fiyat Verme

Aracın marka, model, yaş, kilometre, aksesuar gibi kriterlerine göre ekspertiz öncesi fiyat, uzmanlarımızdan alınabilir. Verilen fiyatlar mevcut piyasa koşullarında geçerli olan yaklaşık fiyatlar olup net fiyat yapılacak olan ekspertiz sonrası verilir.

Devir İşlemleri

Otokarnavali.com' da alınan/satılan araçların tüm devir tescil işlemleri ehil ellerce eksiksiz yapılır. Böylelikle can sıkıcı formalitelerle uğraşmak zorunda kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz.

Takas Olanağı

Gerekli koşullar sağlandığı takdirde kullanmakta olduğunuz aracınızı takas olarak değerlendirebilirsiniz..

Emanet Sergileme

Aracını en yüksek değerden satmak isteyenler için güvenli ve sigortalı ortamda aracınız sergilenir ve gelen teklifler tarafınıza bildirilerek aracınızın en yüksek değerden satılması sağlanır..

Nakit Alım

Aracını nakit para karşılığı satmak isteyenler için olanaklar dâhilinde çözümler sunulur.

Kredi Seçenekleri

Showroom’ da kolay başvuruyla en avantajlı kredi koşullarıyla Otokarnavali.com araçlarına en kolay ve hızlı şekilde sahip olunur.

Sigorta

Tüm araç satışlarında sigorta hizmeti sunulur; gerek Zorunlu Trafik Sigortası, gerekse de Kasko Sigortası en uygun teklifi seçenekleri arasından seçilebilir.

Sanal Mağaza

Otokarnavali.com'da satılan araçlar ortak stok havuzunda bulunur. Böylece yalnızca bulunduğu ilde değil, Otokarnavali.com’un olduğu her yerden satın/ teslim alınabilir.

Ücretli Ekspertiz

Aracını kendisi değerlendirmek isteyenler , ücret karşılığında Ekspertiz raporu alabilir.